Skip to content Skip to footer

Meesteratas

 5.00 - 10.00 ühiku/h hind

 • 29″
 • Topeltseinaga rattad
 • Alumiiniumraam
 • 21 käiku
 • Jalg
 • Ketikaitse
 • Rattakell
 • Helkurid
Päevapõhine hind:Meesteratas
Tunnipõhised hinnad
1 - 3 tundi : 5.00 fikseeritud tasu
4 - 9 tundi : 10.00 fikseeritud tasu
Kättesaamise aeg ja kellaaeg
Tagastamise aeg ja kellaaeg
Kogus
Kategooria: Tootekood: 4300

Kirjeldus

RENDITINGIMUSED:

 1.  Enne jalgratta rentimist tasub rendilevõtja tagatisraha (50€ 2-ratta kohta) ja renditasu rendileandjale. Makse on võimalik teha kohapeal sularahas või (krediit)kaardiga.
 2. Jalgratta rentimiseks esitab rendilevõtja kehtiva isikut tõendava dokumendi (ID-kaardi, passi või juhiloa). Isikut tõendav dokument jääb jalgrataste tagastamiseni rendileandjale.
 3. Rendileandja annab rendilevõtjale koos jalgrattaga ka maksekviitungi, mille peale lisaks tagatisraha summale ja renditasule on märgitud jalgrattarentimise perioodi algus- ja lõppkellaaeg.
 4. Rendilevõtja peab tagastama renditud jalgratta(d) rendileandjale hiljemalt kella 20:00-ks. Kui tagastamine hilineb, on rendileandja kohustatud teavitama rendileandjat, helistades maksekviitungil toodud mobiiltelefonile. Rendilevõtja saab oma isikuttõendava dokumendi tagasi rendileandja avatudolekuajal. Avatud oleku ajad on toodud rendileandja kodulehel.
 5. Kui rendilevõtja tagastab jalgratta rendileandjale kviitungile märgitud lõppkellaajast hiljem, rakendub lisatunni hind – 3€/1h
 6. Vara mittetagastamisel kohustub rentija tasuma vara väärtuse teenusepakkuja hinnakirja alusel (vargus, kaotus, liiklus õnnetus jt.).
 7. Rendileandja annab jalgrattaga lisavarustusena kaasa rattaluku ja turvalisust tagava kiivri. Lisavarustus sisaldub rendihinnas.
 8. Jalgratta rendilevõtja vastutab jalgratta ja lisavarustuse säilimise ja heakorra eest jalgratta tagastamiseni.
 9. Kõikidest varustuse ja jalgrataste puudustest tuleb rendileandjat teavitada koheselt rendivarustuse vastuvõtmisel rentija poolt.
 10. Rendileandja kontrollib tagastatava varustuse seisukorda ning see peab vastama tehnilisele korrale, milles see väljastati ning olema kompleksne. Puudused kõrvaldatakse rendilevõtja kulul, rendileandja poolt seatud hinnakirja alusel või neutraalse osapoole (jalgrattaremont/-hooldus) poolt teostatava hinnakirja alusel.
 11. Hara Sadam OÜ ratastele teeb remonti ja hooldust Hawaii ekspress. Rendilevõtjale esitatakse vigastuste kõrvaldamise eest arve, milles on aluseks hoolduspartneri hinnakiri. Remondimaksumusele hinnale lisandub varuosade maksumus ning 10% arve kogusummast teenustasu rendileandjale. https://www.hawaii.ee/et/hoolduse-info Tegelik remonditasu selgub remondi käigus.
 12. Rendileandja peseb tagastatud jalgratta. Pesu sisaldub rendihinnas.
 13. Peale jalgratta tagastamist ning ratta seisukorra hindamist tagastab rendileandja rendilevõtjale tagatisraha sularahas või vabastab krediitkaardi broneeringu, vastavalt kuidas tagatisraha anti, eeldusel, et ratas on samaväärses seisukorras, kui see oli rendileandmisel.

Ratast rentides annad nõusoleku, et oled tutvunud tingimustega ning nõustud neid järgima.
KÜSIMUSED JA ABI TELEFONIL +372 5690 0433

Oleme avatud:

01.06 – 18.06 | R-P 11-19
19.06 – 31.08 | E-P 11-19
01.09 – 30.11 | L-P 11-19
01.12 – 31.01 | L-P 11-17

Külastuspiletite müük lõpeb 30 minutit enne külastusaja lõppu.

Piletiinfo

Täiskasvanu 10€
Õpilane/üliõpilane/pensionär 7€
Perepilet 22€
Lapsed kuni 7.a tasuta

 

Grupibroneeringud

Saadaval ka piletid gruppidele. Piletid saadaval kohapeal, samuti ettetellimisel e-posti teel. Helista ja küsi lisa: +372 5685 7001 või kirjuta meile sadam@harasadam.ee.

Grupipiletite hinnad kokkuleppel.

Kontakt

Hara sadama üldinfo & broneeringud                                                                                     

Telefon: +372 5685 7001          
E-post: info@harasadam.ee         

                                                                  
Restorani info ja broneeringud
Telefon +372 5616 4027            
E-post: restoran@harasadam.ee                                                                                

© 2023 | Hara Sadam