Jaanipäev Hara sadamas

TEISTMOODI JAANIPÄEV

Kui Sa oled tüdinenud suurtest ja klassikalistest Jaanisimmanitest, siis tasub Sul 22.06.2024 sammud seada just Hara Sadama poole. Sellel ühel õhtul loome Hara Sadamaresto terrassile hipsterliku vaibiga miljöö koos jahutavate jookide ja mõnusa muusikaga.

POP-UP TOIDUTELK

Omale meelepärase söögipoolise leiab kindlasti iga huviline, sest lisaks Sadamarestole ja NAGA pitsakohvikule seame sellel päeval ülesse ka pop-up toidutelgi, mis on suunatud rohkem grill-liha ja tänavatoidu huvilistele.

KOKTEILIBAAR

Lisaks tavabaarile toimetab sellel õhtul ka eraldi kokteilibaar, kus baarileti taha asub toimetama ainult sellel õhtul pakutava joogikaardiga hetkel oma päevi mereväes veetev peabaarmen isiklikult.

MUUSIKA

Kell 19:00 asub muusikalisi helilaineid DJ puldis võngutama ja melomaane võrgutama KERT ALLAS isiklikult. DJ sett kestab kuni südaööni.

JALUTUSKÄIK MUULIL

Jaaniõhtu teeb eriliseks sadama müstiline ajalugu ja keskkond. Õhtu jooksul on võimalik jalutada muulil ja tutvuda Hara ajalooga. Avatud on allveelaevade baasi fotonäitus ja Juminda miinilahingu ekspositsioon. Muuseumiala külastus piletiga. 

 

Hara Sadamaresto terrassil toimuv üritus on kõigile tasuta.

Kohtumiseni Hara sadamas!

Jaanipäev Hara sadamas