Koolitused, seminarid või sünnipäevapeod – parima vaatega ruumid ootavad Sind!

Ruum Suurus Teatristiil Laudkonnad Pikk laud L-kujuline Ümarlaud Klass
Klaasmaja Lehtla 50m² 40in 25in 25in 30in 20in 20in
Seminariruum 50m² 40in 30in 30in 30in 20in 30in
Kaptenituba 12m² 8in

Mida me pakume?

Romantilise merevaatega klaaskohvik “Lehtla”

Romantiline merevaatega klaaskohvik “Lehtla” sobib nii väikesteks õdusateks koosviibimisteks kui suuremateks pidustusteks, koolitusteks ja nõupidamisteks. Tule naudi inspireerivat ja ainulaadset kombinatsiooni looduse stiihhiast ja Hara sadama militaarhõngulisest pärandist.

Lisa oma sündmustele salapärast hõngu ja korralda see Hara Allveelaevabaasis. Sinu ja Sinu külaliste päralt on klaaskohvik romantilise vaatega Hara lahele, kuhu mahutub lahedalt kuni 35 inimest. Romantiline merevaatega klaaskohvik “Lehtla” sobib nii väikesteks õdusateks koosviibimisteks kui suuremateks pidustusteks, koolitusteks ja nõupidamisteks. Tule naudi inspireerivat ja ainulaadset kombinatsiooni looduse stiihhiast ja Hara sadama militaarhõngulisest pärandist. Kohvikus on kõik vajalik peo, koolituse või nõupidamise korraldamiseks (lauad, toolid, soendus, tualettruumid). Seminari korraldamiseks vajalikud tehnilised abivahendid saadaval eelneval kokkuleppel.

Kohviku klaasseinad on erinevatest külgedest avatavad, mis tagab ruumi turvalise õhutatuse.

Klaaslehtla rendi hind: 60€ tund, iga järgnev tund 30€.
Minimaalne broneeringu maht kõrghooajal (mai-september) 3 tundi. 

Merevaatega seminariruum

Äsja valminud seminariruum otse mere kaldal pakub hubast ja privaatset võimalust korraldada oma koolitus või seminar kuni 40 inimesele. Seminariruumis on olemas kõik vajalik koolituse või nõupidamise korraldamiseks – lauad, toolid, tualettruum, samuti projektor ekraaniga, tasuta wifi ja pabertahvel markeritega. Seminariruumist on kaunis vaade merele ja muulile.

Seminariruumi rendi hind: 60€ tund
Päeva hind: 350€

Koosviibimine kaptenitoas

Pakume erakordset võimalust väiksemale kuni 8 inimese seltskonnale korraldada oma koosolek või meeskonna (juhtkonna) koosviibimine sadama kaptenitoas. Tõsistele aruteludele annab iga ilmaga nautitav merevaade enneolematu rahulikkuse.

Kaptenitoa rendi hind: 60€ tund 

Küsi lisapakkumist kohvipausi ja toitlustuse kohta.

Lisa seminari päevale maitset meie kokkade poolt valmistatud lõunasöögi ja/või õhtusöögi valikutega. Küsi lisa kohvipauside ja seminari toitlustuse kohta. Ilmesta oma meeskonnaüritust või pidupäeva seiklusretke, õpitoa või glamuurse veinidegustatsiooniga!

Et saaksime Sulle parima pakkumise teha, anna meile palun e-posti teel teada