Jalgratta rent Hara Sadamas

Avasta Hara Allveelavabaasi ümbrust ja kaunist Lahemaad jalgrattal! Rendi ratas omale või kogu perele ja naudi!


Vaata ja broneeri

AVASTA KAUNIST LAHEMAAD JALGRATTAL

Saadaval on 4 meeste, 4 naiste ja 3 laste mudelit, et saaksid avastusretke soovi korral nautida terve perega.  Kaasa jalgrattakiivrid ja turvalukud. 

Jalgratta rendi hinnakiri 

Rent 1-3h – 5€
Päevarent 8h (al 11:00-20:00) – 10€
Lisatunni hind – 3€
24h – 20€

Tagatisraha 50€, mis tagastatakse peale ratta tagastamist. 

Renditingimused
1.    Enne jalgratta rentimist tasub rendilevõtja tagatisraha (50€ 2-ratta kohta) ja renditasu rendileandjale. Makse on võimalik teha kohapeal sularahas või (krediit)kaardiga.
2.    Jalgratta rentimiseks esitab rendilevõtja kehtiva isikut tõendava dokumendi (ID-kaardi, passi või juhiloa). Isikut tõendav dokument jääb jalgrataste tagastamiseni rendileandjale.
3.    Rendileandja annab rendilevõtjale koos jalgrattaga ka maksekviitungi, mille peale lisaks tagatisraha summale ja renditasule on märgitud jalgrattarentimise perioodi algus- ja lõppkellaaeg.
4.    Rendilevõtja peab tagastama renditud jalgratta(d) rendileandjale hiljemalt kella 20:00-ks. Kui tagastamine hilineb, on rendileandja kohustatud teavitama rendileandjat, helistades maksekviitungil toodud mobiiltelefonile. Rendilevõtja saab oma isikuttõendava dokumendi tagasi rendileandja avatudolekuajal. Avatud oleku ajad on toodud rendileandja kodulehel.
5.    Kui rendilevõtja tagastab jalgratta rendileandjale kviitungile märgitud lõppkellaajast hiljem, rakendub lisatunni hind – 3€/1h
6.    Vara mittetagastamisel kohustub rentija tasuma vara väärtuse teenusepakkuja hinnakirja alusel (vargus, kaotus, liiklus õnnetus jt.).
7.    Rendileandja annab jalgrattaga lisavarustusena kaasa rattaluku ja turvalisust tagava kiivri. Lisavarustus sisaldub rendihinnas.
8.    Jalgratta rendilevõtja vastutab jalgratta ja lisavarustuse säilimise ja heakorra eest jalgratta tagastamiseni.
9.    Kõikidest varustuse ja jalgrataste puudustest tuleb rendileandjat teavitada koheselt rendivarustuse vastuvõtmisel rentija poolt.
10. Rendileandja kontrollib tagastatava varustuse seisukorda ning see peab vastama tehnilisele korrale, milles see väljastati ning olema kompleksne. Puudused kõrvaldatakse rendilevõtja kulul, rendileandja poolt seatud hinnakirja alusel või neutraalse osapoole (jalgrattaremont/-hooldus) poolt teostatava hinnakirja alusel.
11. Hara Sadam OÜ ratastele teeb remonti ja hooldust Hawaii ekspress. Rendilevõtjale esitatakse vigastuste kõrvaldamise eest arve, milles on aluseks hoolduspartneri hinnakiri. Remondimaksumusele hinnale lisandub varuosade maksumus ning 10% arve kogusummast teenustasu rendileandjale. Tegelik remonditasu selgub remondi käigus.
12. Rendileandja peseb tagastatud jalgratta. Pesu sisaldub rendihinnas.
13. Peale jalgratta tagastamist ning ratta seisukorra hindamist tagastab rendileandja rendilevõtjale tagatisraha sularahas või vabastab krediitkaardi broneeringu, vastavalt kuidas tagatisraha anti, eeldusel, et ratas on samaväärses seisukorras, kui see oli rendileandmisel.

Ratast rentides annad nõusoleku, et oled tutvunud tingimustega ning nõustud neid järgima.

Soovi korral on võimalik lisaks tellida kerget kehakinnitust suupistete ja soojade jookide näol. Uuri lähemalt!  

Kui soovid toekamat kehakinnitust või seikluse muljeid muljeid vahetada lõkke või grilli ääres, uuri lähemalt!

Kui aga otsid midagi tubasemat või glamuursemat, tutvu kindlasti ka meie veinikoolituste ja õpitubade võimalustega. Uuri lähmalt!

Sul on küsimusi või ettepanekuid? Võta meiega ühendust:  +372 5860 8855